Архів за місяць: Січень 1970

KOBLEVO визнано найкращим українським вином

Зростаюча цікавість визнаних експертів та шанувальників якісних вин до українського підтверджує популярність фестивалю «Kyiv Food and Wine Festival». У рамках фестивалю було визначено найкраще українське вино. Ним стало в категорії білих вин – KOBLEVO Reserve Wine Riesling, що отримало 82,2 бала, в категорії червоних – сухе KOBLEVO Reserve Wine Cabernet (83,1 бала). До складу професійного журі увійшли сомельє відомих київських ресторанів, винні журналісти та ресторатори.

14502847_1304331052960219_4467762574607353786_n

Цікаво, що виноград для кращого вина збирають в Коблево вночі. Доведено, що саме в цей час найнижча температура і ягоди найбільш охолоджені. На виробництві кажуть, що це дозволяє зберегти всі найяскравіші ароматичні та смакові якості винограду. З третьої ранку особливі сорти винограду починають збирати вручну – для ексклюзивної колекції вин KOBLEVO Reserve Wine. Винороби очікують, що врожай 2016 року буде не меншим, аніж у 2015, а нова технологія збору дозволить досягти нових висот у виробництві вин та зберегти кращі органолептичні властивості винограду.

Президент асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко відвідав цього року винзавод «Коблево» в турі з провідними ресторанними сомельє і був вражений високим рівнем виробництва: «Програма була насичена, нам пощастило потрапити на сезон збору врожаю, і ми власноруч збирали виноград Совіньйон Блан, який згодом перетвориться у чудове вино. Ручний збір передбачає відбір тільки цілих, непошкоджених та зрілих ягід – це трудомісткий процес, але саме з такого винограду в усьому світі робиться найкраще вино. На мою думку, KOBLEVO Reservе wine – абсолютно нове вино, наступний етап розвитку виробника і результати сліпих дегустацій тільки ще раз це підтверджують».

Усього в конкурсі «Kyiv Food and Wine Festival» взяли участь 9 українських виноробів, які представили відразу 32 зразки вина на суд журі. Всі вина на дегустації були сухими – білі, рожеві та червоні. Серед представлених зразків були як ординарні, так і витримані, сортові та купажні. У дегустації були представлені вина з усіх винних регіонів України – від великих заводів (6 виноробень) до невеликих сімейних (3 виноробні).

31 жовтня 2016 p, 13:31

Пошук серед публікацій