У Коблево зберуть майже 10 тис. тонн винограду

09 вересня 2015 p, 10:57

У Коблево стартував сезон збору врожаю. Найбільше виноробне підприємство України готується зібрати до 10 тис. тонн винограду. Професіонали переконані – урожай 2015 року буде особливо якісним.

KOBLEVO


«Цей рік виявився досить складним для виноградників, погодні умови зимового періоду призвели до зменшення кількості грон, а посуха влітку вплинула на зниження середньої маси грона. Але в той же час це виноград дуже хорошої якості. За нашими прогнозами, завдяки цьому вино сезону 2015 буде відрізнятися гармонійним смаком танасиченим ароматом», – поділилася головний технолог ПАТ«Коблево» Тетяна Матвєєва.
Традиційно збір урожаю почали з білих сортів винограду. Забирають спеціальними інноваційними комбайнами з Франції, а особливі сорти для витриманих вин – виключно вручну. Для цього підприємство задіяло 150 сезонних працівників. Наприклад, тільки вручну збирають виноград для вин серії KOBLEVO RESERVE WINE. Головна особливість вина – виноград, висаджений в спеціальному терруарі більше 10 років тому. Перед посадкою сортів для KOBLEVO RESERVE WINE фахівцями проводилися додаткові детальні дослідження грунтового покриву і грунту, що дозволило вибрати оптимальне місце розташування для певних сортів. Ця ексклюзивна лінійка від кращих італійських і українських виноробів з’явилася цього літа.

2,5 тис. га виноградників ПАТ «Коблево» розташовані на 46-й паралелі – одній географічній широті з відомим французьким регіоном Божоле. З одного боку їх оточує Чорне море, а з іншого – заповідний Тилігульський лиман. Вся територія власних виноградників ПАТ «Коблево» розділена на спеціальні терруари для посадки відповідних сортів, що сприяє отриманню винограду найвищої якості. Цього року тут зберуть майже 10 тис. тонн кращого українського винограду, а вже в 2016 році винороби ПАТ «Коблево» очікують урожай від посадки нових виноградників, які займають площу 103 га і були висаджені 5 років тому.
Якість натуральних вин KOBLEVO цінують і споживачі, і професіонали дегустаційних конкурсів. Завдяки цьому сьогодні KOBLEVO – винний бренд номер 1 з виробництва та споживання в Україні.

Поділитися:

Пошук серед публікацій