KOBLEVO Reserve: продовження історії коньячного регіону

15 липеня 2016 p, 13:06

У червні найбільший алкогольний холдинг «Баядера Груп» випустив новий ексклюзивний коньяк KOBLEVO Reserve, який був створений на честь засновника виноробного краю на півдні України – Томаса Кобле. KOBLEVO Reserve – це особливі коньячні купажі, які вдосконалюються додаванням марочних коньячних спиртів, витриманих 6-7 років у дубових бочках. Вишуканість марочних коньячних спиртів дарує коньяку KOBLEVO Reserve яскраві тони витримки, надає напою м’якої розкоші та підкреслює шляхетність походження.

Clipboard02

Сучасна пляшка коньяку KOBLEVO Reserve була розроблена законодавцями мод промислового дизайну – британським агентством LBC (London Brand Consulting). У дизайні врахована кожна деталь, пропорції вивірені максимально точно, крім того, вперше на коньячному ринку використовується елегантна «оперізуюча» етикетка. Новий дизайн не має аналогів на європейському та українському ринках, це своєрідний виклик громаді та новий тренд у світі сучасної упаковки.

Керівник винно-коньячного напряму «Баядера Груп» Дмитро Пилипишин: «Продовжуючи традиції майстра – Томаса Кобле, компанія поставила собі завдання створювати кращі зразки коньячного мистецтва. Саме тому ми приділили особливу увагу самому продукту, а також його унікальній подачі. Пляшка коньяку KOBLEVO Reserve точно буде виділятися на полиці своїм яскравим дизайном, що запам’ятовується, а сам коньяк буде гідно оцінений шанувальниками».

Поділитися:

Пошук серед публікацій